Надійна та безпечна віддалена робота з ресурсами компанії

Лис 12, 2020

Філії Вашої компанії представлені у різних містах країни? Ваш бізнес функціонує без меж та команда працівників працює віддалено? Тоді пропозиції O-Digital, про які йтиметься далі, точно будуть цікавими для Вас. Ми знаємо як забезпечити віддалений доступ до сервісів одночасно зручним у використанні та безпечним від зловмисників.
Працівники Вашої компанії можуть працювати в зручному для себе місці, а комфортні умови, як відомо, запорука гарної продуктивності. До того їм ж не доводиться вивчати нові девайси, витрачати на це час та відчувати дискомфорт – вони можуть працювати на своїх домашніх пристроях. При цьому все відбувається максимально беспечно для компанії з точки зору політики інформаційної безпеки.

Фахівці O-Digital виконають налаштування віддаленого Web доступу до інформаційних систем компанії з використанням двофакторної авторизації (MFA). Вам не потрібно буде витрачати свій час та кошти на придбання обладнання та налаштуванню VPN.

Крім вищезазначених переваг варто відзначити також швидке впровадження технології BYOD (зазвичай на це потрібно від 3 до 9 днів)  та можливість підключення девайсів з різною операційною системою. 

O-Digital – ми робимо все для розвитку Вашого бізнесу.