Система моніторингу ІТ-інфраструктури від O-DIGITAL

Січ 12, 2021

Моніторинг ІТ-інфраструктури від O-DIGITAL – те, без чого сьогодні просто неможливо уявити функціонування бізнесу, адже він передбачає постійний збір та аналіз різних параметрів системи. Завдяки отриманим даним з’являється можливість виконати аналіз роботи кожного елемента у числовому виразі. В свою чергу моніторинг дозволяє помітити неполадки в окремих сервісах і зрозуміти, як це відбивається на роботі всієї ІТ-інфраструктури.

Найчастіше процес здійснюється в автоматичному режимі та зробити дані більш точними, що значно підвищує їхню актуальність. Ще років 5-10 тому вся інформація про роботу окремих серверів та мережевих пристроїв збиралася вручну системним адміністратором. Далі він аналізував дані та відстежував можливі проблеми, але цей процес займав багато часу, внаслідок чого процедуру не можна було назвати ефективною.

Сьогодні, коли робота компанії передбачає використання більшої кількості даних, без автоматизації процесу моніторингу точно не обійтися. Моніторинг ІТ-інфраструктури від компанії O-DIGITAL відрізняється зручністю, адже вся інформація відображається у графічному поданні. Її плюсом також є можливість градації рівнів моніторингу.