Рішення на основі розпізнавання облич та предметів

Системи для розпізнавання облич та предметів

Технології розпізнавання облич та предметів з кожним днем набувають дедалі більшого розповсюдження та внаслідок розвитку технологій штучного інтелекту AI надають різні цікаві можливості для бізнесу в різних сферах. Їх застосовують у фітнес-клубах, магазинах роздрібної торгівлі, банках, на виробництвах, складських приміщеннях, територіях підвищеної небезпеки та інших місцях.

Наші фахівці знають всі нюанси роботи з системами розпізнавання облич та предметів й обов’язково запропонують найкраще рішення, адаптувавши його під потреби Вашого бізнесу.

Наші клієнти

Рішення на основі розпізнавання облич та предметів

Ці рішення дозволяють:
  • Підвищити рівень безпеки різних процесів: верифікація людини, контроль периметра, детектування небезпечних сценаріїв тощо;
  • Виконувати пошук людей чи предметів;
  • Інтегрувати в рішення управління лояльністю клієнтів та комерційною пропозицією;
  • Відмовитись від додаткового персоналу.

Інтелектуальні цифрові камери відомих виробників, хмарні сервіси з розпізнавання та зберіганню конфіденційних даних від Microsoft – це лише частина того, що ми можемо запропонувати Вам при впровадженні рішень та забезпеченні надійності зберігання даних компанії. Ми чудово розуміємо, які проблеми можуть виникнути при застосуванні вищезгаданих технологій й гарантуємо бездоганну якість надання послуг.

Для спеціалістів O-Digital немає неможливих завдань, вони з радістю допоможуть реалізувати рішення розпізнавання облич та предметів у Вашій компанії. Замовивши впровадження рішень у нас Ви точно залишитесь задоволеними, адже ми не тільки адаптуємо всі наші можливості під ваші потреби, а й зробимо все в найкоротший термін за оптимальною вартістю.

O-Digital Logo footer