Про компанію

Про нас

 У 2019 року було створено окрему ІТ-компанію O-Digital, яка на той час входила до загальноукраїнського холдингу OKKO GROUP, флагманом якого є мережа з 400 автозаправних мультифункціональних комплексів під брендом ОККО.

Головними завданнями були:

  • забезпечення транзиту ІТ- інновацій та складних компетенцій між різними корпораціями-замовниками
  • можливість подальшого розвитку власної команди ІТ-професіоналів за межами виключно однією корпорації, але збереження її як єдиної потужної та амбітної команди.

Наприкінці 2022 року O-Digital вийшла з OKKO GROUP та зараз являється самостійної та незалежною ІТ-компанією, яка керується виключно принципами відкритих інновації, партнерства та колаборації з іншими компаніями.

O-Digital – це команда однодумців: ІТ-професіоналів та бізнес-консультантів, з 20-ті річним досвідом цифрових трансформацій різних компаній. Ми допомагаємо нашим клієнтам стати більш потужними та ефективними за рахунок реінжинірингу бізнес-процесів, впровадження нових цифрових сервісів і нових продуктів для своїх клієнтів і постачальників, та за рахунок загальної діджитал трансформації всієї компанії.

Виходячи за рамки загальної цифровізації, ми даємо нашим клієнтам можливість створювати нові продукти за допомогою діджиталу, виходити на інші ринки та знаходити нові форми співпраці з усім світом. Ми використовуємо комплексний погляд на ваш бізнес. Допомагаємо впровадити як наші власні розробки, так і передові рішення від SAP, Microsoft, IBM, HP та інших.

Як наш клієнт, ви можете бути впевнені: все, що ми робимо, ми робимо серцем і душею. І ми робимо це для вас як для себе.

Керівник 
Олександр Ляшенко Фото для мобільного

Засновник та керівник Олександр Ляшенко

В ІТ-сфері біля 30 років, з яких близько 20 на топ-менеджерських посадах у великих компаніях. Пройшов професійний шлях від рядового ІТ-спеціаліста в маленьких компаніях до топ – менеджера в великих корпораціях.

Основні навички – це антикризове управління, комплексна (повна) трансформація ІТ у великих компаніях та холдингах, створення цифрової візії та розробка ІТ-стратегій, формування великих професійних та мотивованих ІТ-команд, формування портфеля змін та ІТ-проектів, впровадження процесних моделей управління та управління інноваціями.

Нігіліст. Практик глибокої трансформації через руйнування. Активний прихильник впровадження у компаніях підходів: “відкритих інновацій”, корпоративного підприємництва, побудови екосистем “корпорація – стартапи”, пласких організаційних структур.

Наші клієнти
Наші цінності
Відповідальність

Відповідальність

Ми відповідаємо за результат нашої співпраці, та досягнення цілей разом з клієнтами та партнерами

Результативність

Ефективність

Допомогаємо клієнтам стати більш ефективними за рахунок оптимізації та діджиталізації процесів

Результативність

Результативність

Співпраця з нами збільшує прибутки наших клієнтів за рахунок діджитал трансформації всієї компанїї

Партнерство

Партнерство

Ми будуємо відносини на основі моделі win-win, поваги та розуміння бізнесу наших клієнтів та партнерів
Іноваційність

Іноваційність

Постійно шукаємо, вивчаємо та впроваджуємо інноваційні та ефективні діджітал рішення
Експертність

Експертність

Наша команда експертів має багаторічний досвід інновації в різних бізнесах

O-Digital Logo footer