Партнери та партнерські статуси

Ключові партнери

SAP GOLD PARTNER

SAP Gold Partner

Компанія SAP SE (скорочення від Systems Applications Products) – німецька корпорація – розробник програмного забезпечення і надавач послуг консалтингу, яка виробляє корпоративне програмне забезпечення та забезпечує підтримку програм для компаній будь-якого розміру в усьому світі.

SAP SE – найбільша софтверна компанія в Європі (450 000 замовників, для яких працює сотня тисяч співробітників SAP і 20 000 партнерів по всьому світу). Біржова вартість компанії можна порівняти з компаніями Volkswagen і Siemens (разом узятими). Основна мета стратегії SAP полягає в тому, що компанія хоче зробити кожну компанію «інтелектуальним підприємством»/ Повсякденні, рутинні операції SAP, що повторюються, довіряє машинному інтелекту (комп’ютери та ПЗ), звільняючи інтелект людський для творчих завдань, нарощування доданої вартості.

На український ринок компанія SAP вийшла у 1995 року. В Україні клієнтами SAP є понад 250 організацій та пвідприємств різної форми власності та різних галузей.

Корпорація Microsoft – транснаціональна корпорація комп’ютерних технологій зі 221 тис. працівників станом на 2022 рік, є найбільшою у світі компанією-виробником програмного забезпечення. Найпопулярнішими продуктами корпорації є операційні системи «Microsoft Windows», офісний пакет «Microsoft Office», рішення по управлінню інформаційною безпекою, хмарні сервіси О365 та Azure. Продукти компанії Майкрософт дозволяють працювати ефективніше за рахунок зручного програмного забезпечення та гарантовано захищати свої дані. Крім цього компанія розробляє та продає ноутбуки та планшетні комп’ютери під брендом Surface, ігрові консолі Xbox, а також аксесуари для персональних комп’ютерів

MICROSOFT Gold Partner Status

Microsoft Gold Partner

Авторизований постачальник

O-Digital також має великий досвід побудови складних інфраструктурних рішень на базі відповідних продуктів світових виробників та є авторизованим їх постачальником.

O-Digital Logo footer