Гібридне впровадження Office 365 від Microsoft

Жов 11, 2020

Хмарні технології сьогодні від O-DIGITAL – це не розкіш, це зумовлена об’єктивною реальністю необхідність. Вони являють собою технології за допомогою яких комп’ютерні ресурси надаються користувачеві як онлайн-сервіс. Цей механізм сприяє скороченню витрат на утримання ІТ-інфраструктури, підвищенню її доступності та надійності.

Для одного з наших клієнтів ми реалізували гібридну поштову систему, її використання дозволяє оптимізувати використання Office 365/MS Exchange On-Premises. Дана технологія дозволила фахівцям O-DIGITAL досягти дійсно карколомних результатів – показники ефективності реалізованого проєкту високі (час бекапу Microsoft Exchange On-Premises було скорочено з 3 до 1 доби, архів звільнених співробітників ведеться в хмарі і тому ризик втрати даних мінімальний – термін зберігання даних становить 1 рік, обсяг даних скорочено з 16 до 5 Тб і т.д.).

Якщо Ви прагнете отримати такий результат та переконатися на власному досвіді в ефективності використання хмарних технологій, звертайтеся до O-DIGITAL – ми з превеликим задоволенням допоможемо Вам у реалізації Ваших планів.