Рішення для управління мережею магазинів

Управління мережею магазинів

Високий рівень конкуренції на ринку роздрібної торгівлі та шалена швидкість змін, які постійно відбуваються в ритейлі – є передумовою застосування інноваційних діджитал методів ведення бізнесу та управління всіма процесами у середині. Кожна торговельна точка мережі взаємодіє з покупцем, постачальниками та своїми внутрішніми підрозділами одночасно. Ми обов’язкового враховуємо це під час формування комплексних рішень для замовників та пропонуємо кращий спектр доступних опцій для оптимізації бізнес-процесів та впровадження сучасних ІТ-систем. Імплементація програмних та апаратних рішень, проведення бізнес-консалтингу та бізнес-аналізу – це лише частина інструментів від O-Digital, які стануть Вам у пригоді та допоможуть вивести бізнес на новий рівень. O-Digital безпосередньо розробляє та впроваджує власні програмні рішення POS і ERP-систем, та інтегрує їх з іншими системами магазину.
Наші клієнти

POS-система (Point of Sale)

POS (Point of Sale) система автоматизує робоче місце продавця та допомагає магазинам бути сучасними, ефективними та прибутковими. Правильно спроєктована POS-система дозволяє перетворити місце розрахунку дійсно в точку продажу, де касир стає ефективним продавцем-консультантом, при цьому не затримуючи сам процес розрахунку за придбані товари або послуги. POS інтегрується з різними зовнішніми системами, такими як сканери штрих-коду, фіскальні реєстратори, електронні ваги, каси самообслуговування, банківські та інші термінали. Також POS-система інтегрується з іншими інформаційними системами: системою лояльності, платіжними системами та різними іншими процесингами, а також з ERP-системою компанії.

BOS-система (BackOffice System)

ERP-система управляє всіма процесами магазину, які заховані від очей покупця та дозволяє вести ефективно комплексний облік всього товарообігу та фінансів у торговельному закладі. Зокрема система дає такі можливості:
  • Оптимізація та забезпечення оптимального рівня товарних запасів;
  • Управління асортиментними матрицями та планограмами;
  • Формування портфеля товарів ефективних для продажу;
  • Ціноутворення та маркетингові акції;
  • Проведення інвентаризацій та списань;
  • Інтелектуальне (без участі людини) закриття змін та формування відповідного пакету документів у системі;
  • Документообіг з постачальниками.

Залишайте заявку нашим фахівцям та переконайтесь самі, що рішення для управління мережею магазинів від O-Digital – саме те, що Ви шукаєте.

O-Digital Logo footer