O-Digital отримала подяку за вагомий внесок у підвищення боєздатності 3-ї окремої штурмової бригади

Чер 5, 2023

Вранці 24 лютого 2022 року російська федерація розпочала нову військову операцію проти нашої рідної держави. Такі дії є нічим не виправданим брехливим та цинічним вторгненням – інакше це ніяк не назвеш. Немає жодних виправдань. Сьогодні, щоб побороти зовнішнього агресора ведеться запекла, виснажлива боротьба – українці згуртувалися і кожен як може допомагає державі та її героям, що боронять рідну землю. Україна дає гідну відсіч ворогу, однак попереду ще багато справ, адже день перемоги ще не настав.

O-Digital в особі Олександра Ляшенко отримала подяку за вагомий внесок у підвищення боєздатності 3-ї окремої штурмової бригади

Захищаючи Батьківщину, ми памʼятаємо, про міцність і силу духу, що базуються на єдності. Завдяки згуртованості вільних людей, порозумінню та консолідації українського суспільства ми долаємо будь-які перешкоди, які стаються на нашому шляху, відстоюючи право бути незалежною державою. Не знаходиться осторонь і компанія O-Digital. Вона всіляко підтримує тих, хто хоробро і самовіддано захищає нашу країну і за це отримала Подяку за вагомий внесок у підвищення боєздатності 3-ї окремої штурмової бригади та майбутню перемогу України у війні за незалежність. 

Велика шана і подяка всім, хто воює та допомагає всілякр наближати перемогу над агресором! Світла памʼять тим, хто віддав своє життя в боротьбі за вільну Україну!

O-Digital партнер APC та Schneider Electric

O-Digital партнер APC та Schneider Electric

Наша компанія O-Digital продовжує тісну співпрацю з APC та отримала статус Select Partner. Якщо Ви хочете приєднатися до нашого партнерства та оцінити всі...